Gdzie nad morze jechać

Gdzie jechać nad morze?
Dobrze przygotowany i zaplanowany wyjazd na wypoczynek, to polowa sukcesu. Drugą polową jest pogoda :-). Wszystko zależy od Waszych oczekiwań. Nieprzemyślany wybór miejscowości może okazać się totalną klapą i to nie od marynarki.


Rodzinnie.Załóżmy, że jedziesz na wczasy z dziećmi. Tutaj ważna jest nie tyle miejscowość, co sama kwatera, miejsce noclegu. Po pierwsze, jeśli nie chcecie słyszeć stale "mamo, tato, chodź ze mną", to dobrze jest zwrócić uwagę na plac zabaw przy noclegach. Jeśli jest plac zabaw, to i będą na nim inne dzieci, a wtedy macie więcej czasu dla siebie. Co jest wartością dodaną, to nowe znajomości Waszych dzieci no i... fajne wspomnienia :-).
Tak, dzieci również mają wspomnienia ....

Młodzi rodzice jadący z niemowlakami winni zainteresować się wyposażeniem. Obecnie co raz więcej obiektów noclegowych ma na swym wyposażeniu krzesełka dla dzieci, wanienki dla dzidziusiów  itp


Ważna jest także lokalizacja samej kwatery, pensjonatu, domku. Obok tanich kwater, gdzie jest młodzież spokoju nie będzie. Należy więc o to wypytać gospodarzy.


Wakacje we dwoje.


Należy sobie tutaj odpowiedzieć czego potrzebujemy: ciszy, czy rozrywki? Jedno drugiego nie wyklucza ponieważ można mieszkać w zacisznej miejscowości lub dzielnicy tejże miejscowości, ale w pobliżu będzie miasteczko, w którym życie będzie tętnić niczym w większej aglomeracji.

Tutaj ważny jest cel: samotność we dwoje, czy zabawa. Zadajmy sobie więc pytanie: ustronne miejsce, czy pełne ludzi?
Wakacje seniorów.


Większość z osób starszych udaje się do sanatoriów i to nie tylko ze względu na zdrowie, ale i na możliwość poznania pokrewnych sobie dusz. Jednak warto przemyśleć także wypoczynek w miejscowościach,  w których jest bogata oferta atrakcji. Przykładowym tego miasteczkiem jest Hel. To z tego portu można udać się statkiem do Trójmiasta. Podobnie jest w Kołobrzegu, gdzie odpływają statki do Bornholm lub w Świnoujsciu do niemieckiego Ahlbeck. 

Wakacje młodzieży i studentów.


Tutaj oczywistym czynnikiem jest cena :-). Jednak czy tylko? Młodzież, młodzieży nierówna. Otoczenie ciężkiej młodzieży zamieni wakacje w koszmar i staną się one jednym wielkim stresem. Pola namiotowe są przepełnione takimi, a właściciel przez telefon się nie przyzna, dlatego warto odwiedzić jakieś forum bałtyckie.

Szanowna młodzieży,  wypoczynek nie ma nic wspólnego z nadużywaniem alkoholu. Na drugi dzień tylko kac a w gorszym przypadku utrata pieniędzy czy wdanie się w bojkę.Bez względu na wiek wszystkim polecamy długodystansowe spacery brzegiem morza lub dla bardziej wysportowanych jogging po plaży.
Zmotoryzowanym proponujemy liczne atrakcje wokół Waszych miejsc wypoczynku. Polska jest przepięknym krajem i bez względu na region, każdy znajdzie coś interesującego.


Wspaniałego wypoczynku życzy Wam redakcja wakacjenadmorzem.pl

2018-03-13 08:08 296
Inne wiadomości