Reklama

Stare powiedzenie mówi, że "reklama jest dźwignią handlu". W dobie internetu i smartphonów reklama w internecie jest niezwykle ważną częścią przedstawienia oferty firm potencjalnym nabywcom. Nawet i tutaj nie wystarcza jedno czy dwa miejsca, ale więcej miejsc, dzięki którym w tym przypadku wczasowicze mogą odnaleźć pokoje nad morzem. Dlatego też dobrze zarządzający hotelarze i właściciele obiektów noclegowych reklamują się co najmniej w kilku do kilkunastu serwisach internetowych dywersyfikując miejsca reklamy.
Jakie są korzyści płynące z umieszczenia reklamy w naszym serwisie?

1. Jeśli masz stronę internetową, to wpis z umieszczeniem adresu Twojej witryny w naszym turystycznym serwisie podwyższa wartość w google automatycznie pozycjonując ją.

2. Niewielka ilość innych firm w serwisie wakacjenadmorzem.pl powoduje o wiele większe szanse na odnalezienie Twego pensjonatu, willi, kwatery czy hotelu. W wielu innych firmach Twoja oferta ginie w gąszczu reklam.

3. Nasz portal funkcjonuje przez cały rok, ponieważ umieszczamy o każdej porze roku materiały dotyczące różnych wydarzeń nad polskim morzem, imprez, czy fotogalerii, co pomaga sprzedać pokoje również po za sezonem.Wpisy obiektów są darmowe oraz płatne.

Płatne reklamy umieszczane są na górze listy noclegów danej miejscowości. Cennik znajduje sie tutaj:http://wakacjenadmorzem.pl/cennik.htm